Cesta za novým krásnym úsmevom začína u nás

Cesta za novým krásnym úsmevom začína u nás

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu a zistite viac

100% záruka kvalitného ošetrenia
1 Deň - Najkratšie čakacie doby v Bratislave
6278 vďačných pacientov
5 skúsených lekárov

BioDent Bratislava Zubná Klinika novej generácie

BioDent, zubná klinika, ktorá poskytuje svoje služby už 9 rokov sa rozrástla o ďalšiu pobočku. Víziu, ktorú sme mali na začiatku nášho projektu: dať dokopy tím špičkových odborníkov, špecialistov, zubných lekárov, ktorí sú majstrami vo svojom obore a vytvoriť príjemné miesto pre pacientov sa nám podarilo naplniť do poslednej bodky už aj v Bratislave. Vitajte v Bio Dent Bratislava.

Nezaspali sme na vavrínoch a na svojej odbornosti neustále pracujeme. Zubní lekári, zdravotné sestry a aj zubní technici pravidelne absolvujú školenia. Aj vďaka tomu máme stále poznatky o najnovších moderných technológiách a nových liečebných postupoch v stomatológii. Našimi atribútmi sú profesionalita, odbornosť, skúsenosť a príjemní personál, ktorí je pripravení vám kedykoľvek pomôcť s vašim problémom. Od bežnej preventívnej prehliadky cez implantáty a endodontické ošetrenie až po úplné protetické riešenie. Sme odborníkmi v oblasti záchovnej, protetickej, mikroskopickej a estetickej stomatológii, implantológii a ortodoncii. Kombinácia špičkového odborného tímu, moderných technológií a inovatívnych bezbolestných liečebných postupov sú zárukou vysokej spokojnosti pacienta, ktorú v Bio Dent Bratislava nájdete. Vytvorili sme pre vás príjemné miesto, kam sa budete radi vracať a my sa postaráme, aby ste od nás odchádzali vždy s dokonalým úsmevom.

Recenzie
Skvelá pani doktorka Molnar a sestrička Ninka, ďakujem za trpezlivosť, skvelý prístup a profesionalitu a taktiež za ochotného Jožka
Túto kliniku musím len odporučiť. Príjemne prostredie.
BioDent je vynikajúca klinika,ktorá splnila všetky moje očakávania.
Zubnú kliniku Biodent v Bratislave som navštívila na základe dobrých recenzií Po návšteve niekoľkých kliník a prístupu zdravotníkov v nich som moc rec
Pekne Vám Ďakujeme
Na klinike mi vrátili opäť úsmev taký ako predtým. Bohužiaľ som prekonal chorobu a prišiel o pár zubov, starostlivost' a výsledná práca je perfektná.
Ďakujeme
Po včerajšej návšteve zubnej kliniky biodent aj s dcérkou môžeme len a len odporúčať.
Ďakujeme Vam
Naš tím
Vďaka dlhoročnej praxi a práci s veľkým počtom rôznych klinických prípadov Vám môžeme s istotou povedať, že vyriešime aj ten najkomplikovanejší prípad.
MDDr. Natalija Molnar
Dr. Domoratsky Yaroslav
MDDr. Michal Demeter
MDDR. Sarah Audová
MDDr. Zuzana Kundrátová
Kristína Jandzíková. Dentalná hygiena
Katarína Obuchova. Dentálna hygiena
Špecializácia::
Estetická, zachovná a detská stomatológia
Pracovné skúsenosti:
7 rokov

Pre mňa je dôležitý pozitívny výsledok . Preto sa venujem každému pacientovi s maximálnou precíznosťou. Všetky úkony sa snažím urobiť bezbolestné aby ste mali len pozitívne skúsenosti v našej klinike.

Špecializácia::
Stomatochirurgia, implantológia.
Pracovné skúsenosti:
6 rokov

Už viac ako 6 rokov sa venujem stomatochirurgii a implantológii. Pravidelne absolvujem školenia a neustále sa vzdelávam aby som pohol poskytnúť našim pacientom najnovšie metódy liečenia aj v tých najkomplikovanejších pirapadoch. Vždy viem ako pomôcť našim pacientom.

Špecializácia::
Estetická a mikroskopická stomatológia. Protetická stomatológia.
Pracovné skúsenosti:
5 rokov.

Neustále sa vzdelávam a objavujem nové technológie aby som mohol darovať našim pacientami nový úsmev!

Špecializácia::
Záchovná a estetická stomatológia. Endodoncia. Protetická stomatológia.
Pracovné skúsenosti:
2 roky

Moja práca ma baví, pretože môžem komunikovať s rôznymi ľuďmi a vidieť úžasné zmeny úsmevu pacientov, ktoré nepochybne zlepšujú kvalitu ich života.

Špecializácia::
záchovná a estetická stomatológia.
Pracovné skúsenosti:
2 roky.

Neustále sa školím aby som mohla poskytnúť pacientom našej kliniky bezbolestne a kvalitne ošetrenie.

Špecializácia::
Dentálna hygiena
Pracovné skúsenosti:
2 roky

Dentálna hygiena je preventívne opatrenie zamedzujúce vznik zápalových ochorení ďasien a deštrukciu zubov, ktoré vedú k parodontitíde – krvácanie ďasien, kývanie zubov a až vypadávanie zubov

Špecializácia::
Dentálna hygiena
Pracovné skúsenosti:
9 rokov

Dentálna hygiena je pre každého človeka nesmierne dôležitá. Zabraňuje vzniku zubného kazu, tvorbe zubného povlaku, zubného kameňa, ochorenia ďasien, ako aj vzniku nepríjemného zápachu v ústnej dutine.

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.