5 rokov záruka kvalitného ošetrenia
1 Deň - Najkratšie čakacie doby v Bratislave
12000 vďačných pacientov
8 skúsených lekárov

BioDent Bratislava Zubná Klinika novej generácie

BioDent, zubná klinika, ktorá poskytuje svoje služby už 11 rokov sa rozrástla o ďalšiu pobočku. Víziu, ktorú sme mali na začiatku nášho projektu: dať dokopy tím špičkových odborníkov, špecialistov, zubných lekárov, ktorí sú majstrami vo svojom obore a vytvoriť príjemné miesto pre pacientov sa nám podarilo naplniť do poslednej bodky už aj v Bratislave. Vitajte v Bio Dent Bratislava.

Nezaspali sme na vavrínoch a na svojej odbornosti neustále pracujeme. Zubní lekári, zdravotné sestry a aj zubní technici pravidelne absolvujú školenia. Aj vďaka tomu máme stále poznatky o najnovších moderných technológiách a nových liečebných postupoch v stomatológii.

Biodent je moderná zubná klinika v Bratislave, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o zuby a ústa. Klinika sa nachádza v centre mesta, v príjemnom prostredí, kde sa pacienti môžu cítiť pohodlne a uvoľnene.

Biodent sa zameriava na poskytovanie odborných zubných služieb, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám každého pacienta. Vďaka tomu, že klinika používa moderné technológie a zariadenia, zaručuje vysokú kvalitu ošetrenia a rýchly a spoľahlivý diagnostický proces.

Na klinike Biodent sú k dispozícii špecializovaní zubní lekári a stomatológovia, ktorí sú vysoko kvalifikovaní a majú množstvo skúseností v oblasti zubnej starostlivosti. Zaručujú odborné ošetrenie, ktoré je spoľahlivé a bezpečné pre pacientov.

Medzi služby, ktoré klinika Biodent Bratislava ponúka, patria napríklad všeobecná stomatológia, implantológia, estetická stomatológia, endodoncia, ortodoncia a zubná hygiena. Klinika poskytuje aj konzultácie s pacientmi, ktoré im pomôžu vybrať si najvhodnejšie riešenie pre ich zubné problémy.

Okrem vysoko kvalitných zubných služieb má klinika Biodent aj priateľský a starostlivý personál, ktorý sa vždy snaží poskytnúť pacientom najlepší možný zážitok. Na klinike je tiež možné si objednať termíny cez internet alebo telefonicky a k dispozícii sú aj flexibilné platobné možnosti. Celkovo je klinika Biodent v Bratislave skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé, moderné a profesionálne zubné ošetrenie v príjemnom prostredí.

Našimi atribútmi sú profesionalita, odbornosť, skúsenosť a príjemní personál, ktorí je pripravení vám kedykoľvek pomôcť s vašim problémom. Od bežnej preventívnej prehliadky cez implantáty a endodontické ošetrenie až po úplné protetické riešenie. Sme odborníkmi v oblasti záchovnej, protetickej, mikroskopickej a estetickej stomatológii, implantológii a ortodoncii.

Kombinácia špičkového odborného tímu, moderných technológií a inovatívnych bezbolestných liečebných postupov sú zárukou vysokej spokojnosti pacienta, ktorú v Bio Dent Bratislava nájdete. Vytvorili sme pre vás príjemné miesto, kam sa budete radi vracať a my sa postaráme, aby ste od nás odchádzali vždy s dokonalým úsmevom.

Recenzie
Prepačte!! ....ale profesionálnejší prístup a ODBORNOST som ešte nevidel. Chcem sa veľmi poďakovať p. MUDr. Molnár a sestričke Ninke. VELKE DAKUJEEEM.
Dneska ráno som absolvovala chirurgicky — extrakciu stoličky čo bolo s mojou psychikou a strachom zo zubárov náročné.
Zubnú kliniku Biodent mi odporučil známy.Už pri prvej konzultácii som vedela,že budem ich pacient.Pani Dr.
Boli sme s dcérkou na preventivnej prehliadke u pána Mikuláša a musím povedať že sme nad mieru spokojní s prehliadkou.
Zubnú kliniku Biodent mi odporučil známy.Už pri prvej konzultácii som vedela,že budem ich pacient.Pani Dr.
Veľmi som spokojný s návštevou Vašej kliniky. A taktiež s vynikajúcou prácu doktora M. Hovančíka a asistentky.
Naš tím
Vďaka dlhoročnej praxi a práci s veľkým počtom rôznych klinických prípadov Vám môžeme s istotou povedať, že vyriešime aj ten najkomplikovanejší prípad.
MDDr. Marcel Riznič, PhD
MUDr. Juraj Lysý, PhD., MHA
MDDr. Natalija Molnar
MDDr. Michaela Verčimáková
MDDr. Mikuláš Hovančík
MDDr. Michal Demeter
Kristýna Liptáková, DiS . Dentálna hygiena a bielenie
Špecializácia::
Maxilofaciálny chirurg
Pracovné skúsenosti:
9/2011 – trvá Lekár v UNLP na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie 04/2018 – trvá Chirurg zubného lekárstva v zubnej ambulancii Implant Center

V oblasti klinickej praxe je jeho zameranie prevažne sústredené na akútne stavy v maxilofaciálnej chirurgii a rehabilitáciu stomatognátneho systému pomocou implantologicko – protetických rekonštrukcií. Traumatológia tvárového skeltu, estetické zákroky v oblasti tváre a všetky stavy, ktoré spadajú diagnosticky do skupiny dentoalveolárnej chirurgie a maxilofaciálnej chirurgie.

Špecializácia::
Čeľustný ortopéd

V roku 2012 v odbore čeľustná ortopédia. V roku 2012 obhájil dizertačnú a získal titul PhD. Od roku 2017 je vedúcim školiaceho pracoviska pre špecializačné štúdium v odbore čeľustná ortopédia. Je autorom a spoluautorom 87 odborných a vedeckých publikácii ako aj mnohých prednášok na domácich a zahraničných podujatiach.

Špecializácia::
Estetická, zachovná a detská stomatológia
Pracovné skúsenosti:
7 rokov

V roku 2016 zakončila studium zubneho lekarstva na Univerzite Komenskeho v Bratislave.Jej hlavným zameraním je protetika – od snímateľných náhrad, koruniek po mostíky. Pri práci využíva najnovšie poznatky z oblasti protetickej stomatológie. Jej odbornou náplňou je aj estetická stomatológia.Nové poznatky zo stomatológie čerpá zo zahraničných prednášok a stáži. Pri svojej práci pristupuje s citom a precíznosťou, dôraz kladie na bezbolestné ošetrenie.

Špecializácia::
Záchovná a estetická stomatológia
Pracovné skúsenosti:
5 rokov

V roku 2018 ukončila štúdium odboru zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne. Ku všetkým pacientom pristupuje s veľkou mierou empatie, s cieľom poskytovať najlepšiu možnú starostlivosť. Jej špecializáciou je záchovná, estetická, protetická stomatológia a endodoncia. Svoje vedomosti a skúsenosti si neustále rozvíja účasťou na odborných školeniach.

Špecializácia::
Zubný lekár. Špecializácia: Detská stomatológia. Endodoncia.
Pracovné skúsenosti:
2 roky

Ošetrenie detí je našou srdcovou záležitosťou. Sme a vždy budeme v prvom rade mamy, a teda ku všetkým detičkám

Špecializácia::
Estetická a mikroskopická stomatológia. Protetická stomatológia.
Pracovné skúsenosti:
5 rokov.

Neustále sa vzdelávam a objavujem nové technológie aby som mohol darovať našim pacientami nový úsmev!

Špecializácia::
Dentálna hygiena
Pracovné skúsenosti:
5 rokov

Dentálna hygiena je pre každého človeka nesmierne dôležitá. Zabraňuje vzniku zubného kazu, tvorbe zubného povlaku, zubného kameňa, ochorenia ďasien, ako aj vzniku nepríjemného zápachu v ústnej dutine.

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.