RECENZIE
Všetko super a na jedničku. Palec hore pre pána doktora a šikovnú sestričku. Všetko tu majú a nikam nemusím dochádzať čo ma veľmi potešilo :)
Mám nový horný chrup po mnohých rokoch, zažila som neuveriteľné ošetrenie bez bolesti, precízne, dôkladné, s ľudským prístupom a s úsmevom navyše, najvyššia spokojnosť. Naďalej budem k vám chodiť aj na dentálnu hygienu. Všetkým odporúčam — u mňa 10/10 *****
Srdečne ďakujem ja a moja manželka mladej a šikovnej pani doktorke Miske za ústretovosť, vysvetlenie zákrokov a za celkový priebeh ošetrenia. Moja manželka a ja pozdravujeme.
Ak chcete prekonat strach zo zubara, bojite sa bolesti, tak sa obratte na Biodent zubnu kliniku. Hned sa presvedcite, ze sa nemusite nicoho bat a zubky osetruju bez bolesti. Ja som sa bala zubara a sem sa naozaj tesim na kazdu navstevu. Velka vdaka celemu timu.
Tato klinika mi dnes splnila moj najvacsi sen, mat krasne dokonale zubky a hlavne bezbolestne. Ale hlavne dakujem uzasnej pani doktorke Miške Verčimákovej a sestricke, za vyborne odvedenu dokonalu premenu mojich zubkov. Velke dakujem tejto klinike
Túto kliniku odporúčam všetkými dvadsiatimi! Od prvého otvorenia dverí je vidno, že toto je iné miesto ako u obyčajného zubára. Prostredie, nálada, odbornosť, prístup — nemá chyby! Z ordinácie vždy odchádzam s krásnym úsmevom a skvelou náladou:) Kto sa bojí bolesti, tu ju nenájde… Zvlášť by som chcela vyzdvihnúť profesionálny a osobný prístup ku každému pacientovi. Za mňa vrelo odporúčam :)
Príjemné a čisté prostredie a v ambulancii panuje veselá atmosféra :) Doktorka Natália a sestrička Nina sú naozaj super zohráva dvojca :) Všetko prebieha bez bolesti takže sa nemusíte ničoho obávať :) Ráda navštevujem túto kliniku a vrelo ju odporúčam :)
Vždy som túžila zaujať svojím úsmevom a tu mi moje želanie naplnili ❤️ Pani Dr. Molnar má naozaj zlaté ručičky, od prvého sedenia som vedela že som v dobrých rukách ❤️ Všetko prebehlo behom jediného týždňa a bez akéhokoľvek náznaku bolesti ❤️ Všetci sú tu strašne milý od recepcie až po lekárov a sestričky ❤️ Budem Vám navždy vďačná a ďakujem za splnený sen ❤️
Dentálna hygiena na jednotku. Palec hore pre milú a profi dentálnu hygieničku. Konzultácia taktiež dopadla podľa predstáv. Super kolektív a usmievavá pani doktorka zákroky vždy bez bolesti, necítite ani anestézu. Vrelo odporúčam doktorku Verčimákovú
Zháňala som pohotovosť v rámci týždňa až som sa dostala na toto úžasné miesto. Dostala som termín už do hodiny a to bez čakania. Zákrok som absolvovala u mladého pána doktora Tarasa. Musím neskutočne poďakovať za záchranu a expresný termín :)
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.