RECENZIE
Túto zubnú kliniku navštevujem takmer rok. Som veľmi spokojná, skvelý personál, najmä pani dr. Zuzka, ktorá ma na starosti moje zuby. Odporúčam všetkými 10????????
Celé zlé flexii protéza 650€ ale protéza je klasická, ktorá stojí 150€ u zubného technika. Je to len celé o peniazoch
Nádherné priestory a veľmi milý ochotný personál . Pri dentálnej hygiene Vám individuálne poradia kde robíte chybu pri čistení a výberu priamo veľkosť zubných kefiek. Absolvoval som aj viacero zákrokov a všetky boli absolútne bez bolesti . Ďakujeme za takéto TOP služby
Išiel som sem na odporúčanie aj keď sa veľmi bojím zubára a neľutujem, veľmi príjemní personaál a dr. Natalia za mňa najlepšia zubárka.
Odporúčam každému ✌????
Bola som na dentálnej hygiene a som veľmi spokojná ďakujem
Veľmi rýchle objednávanie doma, nádherné miesto. Personálna moc milý a ústretový!!!
Na klinike som absolvovala 2 zákroky na viac sedení, z mojej strany maximálna spokojnosť s ústretovosťou, empatiou a profesionalitou. Prihlásila som sa aj na dentálnu hygienu aj keď už roky chodím ku konkurencii. Túto kliniku si jednoducho zamilujete. Veľká vďaka celému tímu
Láskavý prístup a kvalitné ošetrenie, ďakujem
Ďakujem, že ste mi behom jediného týždňa zmenili život. Musím sa veľmi poďakovať doktorke Molnar a sestričke Nine za to, že sa konečne po rokoch dokážem z chuti zasmiať a aj za to, že mi ppmohloli prekonať strach zo zubárov. Veľká vďaka a palec hore !!!
Na klinike som absolvovala 2 zákroky. Z mojej strany maximálna spokojnosť s ústretovosťou, empatiou a profesionalitou. Veľká vďaka patrí p.Molnar a p.Kolarikovi a samozrejme celému tímu za môj úsmev. Odporúčam všetkým.
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.