Snimateľná zubná náhrada

Snímateľné zubné náhrady slúžia na obnovu žuvacích a estetických funkcií pri absencii viacerých zubov pomocou moderných systémov. Po zhotovení snímateľnej náhrady na klinike BioDent Bratislava sa budete môcť znovu naplno usmievať!
Snimateľná zubná náhrada
AKO PRIJÍMAME PACIENTOV

Je pre mňa dôležité, aby úsmev mal ideálny a zároveň prirodzený vzhľad, aby si všetci vaši známi a priatelia mysleli, že sú to vaše vlastné zuby! Takýto výsledok dosahujeme vďaka moderným technológiám, najnovšiemu vybaveniu a našim rozsiahlym skúsenostiam!

Dr. Ľubomír ParaszkaŠpecializácia
Zubný lekár. Odborník na endodonciu a protetiku.
VLASTNOSTI SNÍMATEĽNÝCH ZUBNÝCH NÁHRAD
Snimateľná zubná náhrada

Výhoda snímateľných zubných náhrad okrem ich dostupnej ceny je schopnosť nezávisle ich vyberať z ústnej dutiny a nasadzovať späť bez pomoci zubného lekára. Ďalšia výhoda snímateľných náhrad je ich jednoduchá hygiena. Tento typ protetického riešenia používame najmä tam, kde nie je možné umiestniť implantáty alebo mostíky!

Na klinike BioDent Bratislava máme bohaté skúsenosti s výrobou snímateľných, čiastočne snímateľných a snímateľných zubných náhrad umiestnených na implantátoch, odnímateľné zubné náhrady novej generácie bez podnebia a faziet.

Snimateľná zubná náhrada

KTORÉ SNÍMATEĽNÉ ZUBNÉ NÁHRADY ODPORÚČAME ?

Akrylové zubné náhrady.

Tento typ zubnej náhrady je vhodný pre čiastočnú alebo úplnú stratu zubov a je jedným z najdostupnejších snímatelných náhrad, preto si získal veľkú popularitu medzi pacientmi.

Nylonové zubné náhrady

Sú modernejším typom náhrad, ktorý má v porovnaní s akrylovými protézami niekoľko významných výhod:

  • hypoalergénny - nespôsobuje alergie
  • estetický vzhľad - na rozdiel od akrylových zubných protéz je estetickejší
  • flexibilnejší
  • odolnejší

Čiastočne snímateľná náhrada. Tento typ náhrad je jedným z najobľúbenejších a používa sa len pri čiastočnej strate zubov. Výhody čiastočne snímateľnej náhrady:

  • nespôsobuje nepohodlie pri nosení
  • umožňuje rovnomerné rozloženie zaťaženia na oporné zuby
  • náhrada jedného a viac zubov
  • rýchle zhotovenie
  • jednoduchá starostlivost
Snimateľná zubná náhrada

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE BIODENT BRATISLAVA?

Zubná klinika BioDent Bratislava má vysoká úroveň profesionality, individuálneho prístupu ku každému pacientovi a špičkových zubných lekárov, vďaka ktorým Vám zaručíme ošetrenie v príjemnom prostredí a hlavne bezbolestne. Disponujeme najlepšími zubnymi technikmi a lekármi ktorý si svoju profesionalitu každoročne zlepšujú na vedeckých konferenciách.

Ak máte záujem o zubnú náhradu zhotovenú špecialistami priamo na klinike BioDent Bratislava neváhajte nás kontaktovať 7 dní v týždni a dohodnúť si termín na nezáväznú konzultáciu čo najskôr. V BioDent Bratislava Vás privedieme späť k zdravému úsmevu! 

NÁŠ TÍM
MDDr. Michal Demeter
Špecializácia::
Estetická a mikroskopická stomatológia.
Pracovné skúsenosti:
5 rokov.

Neustále sa vzdelávam a objavujem nové technológie aby som mohol darovať našim pacientami nový úsmev!

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.