Celková anestézia

Vieme preniesť vaše sny do reality, ale len tie, ktoré sa týkajú vášho nádherného úsmevu a zdravých zubov. Na klinike Bio Dent Bratislava môžete podstúpiť ošetrenie v celkovej anestézii.
Celková anestézia predstavuje bezbolestnú formu zubného ošetrenia. Je vhodná hlavne pre pacientov, ktorí majú panický strach či trpia úzkosťou už len pri predstave, že si majú sadnúť do kresla v ambulancii. Tento spôsob ošetrenia sa využíva aj pri pacientoch, ktorých nie je pre iné ochorenie možné ošetriť bežným spôsobom.
Počas zákroku v celkovej anestézii nebudete nič cítiť a ani pamätať a aj napriek tomu absolvujete zubné ošetrenie. Keď sa preberiete budete mať svoj vysnívaný pekný úsmev.
Celková anestézia
AKO PRIJÍMAME PACIENTOV

Ošetrenie v celkovej anestézii predchádza oboznámenie pacienta so všetkým čo sa bude počas zákroku diať. Následne absolvujete predoperačné vyšetrenia. Teraz vám už nič nebráni zveriť sa do rúk našich odborníkov a profesionálneho tímu.

Anestéziológ, ktorý bude prítomný počas celého zákroku vás bude neustále monitorovať a dohliadať na vás. Po dokončení ošetrenia a prebudení môžete ísť domov s osobou, ktorá s vami prišla. Na zákroky, ktoré sa vykonávajú v celkovej anestézii by ste nemali chodiť sami. Po prebudení môžete byť malátni alebo ospalí a je lepšie ak sa domov dostanete so sprievodnou osobou. 

MDDr. Marcel Riznič, PhDŠpecializácia
Maxilofaciálny chirurg. implantológ. Odborný garant kliniky.
Budem niečo cítiť pri zákroku?
Celková anestézia

Nie, pri celkovej anestézii budete spať a nebudete nič cítiť. Ide o cielene navodený a kontrolovaný stav straty vedomia. Hneď ako sa ošetrenie ukončí prestanú sa aplikovať lieky, ktoré tento stav navodzujú a vy sa preberiete. Vďaka celkovej anestézii je možné vykonať viacero zákrokov naraz. 

Celková anestézia

Možné komplikácie po zákroku

Ošetrenie v celkovej anestézii (narkóze) je bezpečné. Nemusíte sa ničoho obávať. Na našej klinike nájdete profesionálneho a špičkového anestéziológa, ktorý sa o vás bude počas celého zákroku starať. Dostane vás do stavu kedy nebudete nič cítiť a aj vás z neho preberie. Zatiaľ síce nedokáže navodiť sny na želanie, ale usilovne na tom pracuje. S možnými komplikáciami po ošetrení sa stretávame zriedka. Najčastejšie ide o ospalosť, zhoršenú koordináciu pohybu, malátnosť, pocit chladu alebo miernu triašku. Tieto pocity sa zvyknú dostaviť hneď po zákroku ale v priebehu pár minút odznejú. Po celý čas zákroku a aj po ňom budeme na vás dohliadať v maximálnej možnej miere. 

RECENZIE
Táto zubná klinika mi zmenila nie len úsmev ale aj chuť sa smiať ☺️. Urcite odporúčam ak sa chcete cítiť komfortnejšie a s úsmevom na tvári.
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.