Bezbolestné ošetrenie do 24 hodín

Stomatologická klinika BioDent funguje na Slovensku už 12 rokov. Za ten čas sme pomohli tisíckam pacientov a neustále v tom pokračujeme. Každý člen nášho týmu je špecialistom vo svojom odbore. Aj vďaka tomu vieme nájsť bezbolestné riešenie pre každého pacienta.
Bezbolestné ošetrenie do 24 hodín
AKO PRIJÍMAME PACIENTOV

Zubar Bratislava: bezbolestné riešenie pre každého pacienta.

Nové technológie, závažné chirurgické zákroky, krajší úsmev,.. na našej klinike si potrpíme na bezbolestné a kvalitné ošetrenie. Precíznosť a dôslednosť nášho týmu, profesionálny a ľudský prístup ku každému pacientovi sú zárukou spokojných pacientov. Keramické korunky, zubné implantáty, jednoduché ale aj zložitejšie rekonštrukcie chrupu či krajší úsmev – na našej klinike slovíčko „nedá sa“ nebudete počuť. Zubnú kliniku BioDent nájdete v Bratislave v na Prievozskej 4 v Apollo Business Centre II.

Všetko pod jednou strechou
Bezbolestné ošetrenie do 24 hodín

Najnovšie technológie a systémy, zubné laboratória, RTG,... všetko čo na dôkladné ošetrenie pacienta potrebujeme máme pod jednou strechou. Nemusíte sa nikam objednávať, na nič čakať, všetko vyriešime na našej klinike behom pár minút. Zubné korunky alebo implantáty vám zhotovíme na mieru aj behom jedného sedenia.

Bezbolestné ošetrenie do 24 hodín

Zuby na mieru

Zachovanie funkčnosti chrupu je dôležité ale rovnako dôležitá je pre nás aj estetika úsmevu. Či už túžite po celom novom a dokonalom úsmeve alebo chcete len upraviť jeden malý defekt vieme vám pomôcť.

100% záruka kvalitného a bezbolestného ošetrenia, tisíce spokojných pacientov, špecialisti, odbornosť, skúsenosť a najkratšie čakacie doby na ošetrenie sú výhody, pre ktoré k nám pacienti radi chodia. 

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.