RECENZIE
Špičková zubná klinika kúsok od starého mesta a od nákupného centra Nivy. Krásne a úsmevné privítanie na recepcii, dokonalý prístup ošetrujúceho lekára a perfektná atmosféra :) Tu sa naozaj cítite ako doma :) Teším sa na Vás aj nabudúce ;)
Skvela starostlivost mozem len chvalit. Najlepsie kde som zatial bol v Bratislave a okoli. Super parkovanie autom priamo do garaze. Nic nebolelo mozem len chvalit. Dakujem doktorkam.
Túto zubnú kliniku navštevujem takmer rok. Som veľmi spokojná, skvelý personál, najmä pani dr. Zuzka, ktorá ma na starosti moje zuby. Odporúčam všetkými 10????????
Nádherné priestory a veľmi milý ochotný personál . Pri dentálnej hygiene Vám individuálne poradia kde robíte chybu pri čistení a výberu priamo veľkosť zubných kefiek. Absolvoval som aj viacero zákrokov a všetky boli absolútne bez bolesti . Ďakujeme za takéto TOP služby
Išiel som sem na odporúčanie aj keď sa veľmi bojím zubára a neľutujem, veľmi príjemní personaál a dr. Natalia za mňa najlepšia zubárka.
Odporúčam každému ✌????
Bola som na dentálnej hygiene a som veľmi spokojná ďakujem
Veľmi rýchle objednávanie doma, nádherné miesto. Personálna moc milý a ústretový!!!
Na klinike som absolvovala 2 zákroky na viac sedení, z mojej strany maximálna spokojnosť s ústretovosťou, empatiou a profesionalitou. Prihlásila som sa aj na dentálnu hygienu aj keď už roky chodím ku konkurencii. Túto kliniku si jednoducho zamilujete. Veľká vďaka celému tímu
Láskavý prístup a kvalitné ošetrenie, ďakujem
Ďakujem, že ste mi behom jediného týždňa zmenili život. Musím sa veľmi poďakovať doktorke Molnar a sestričke Nine za to, že sa konečne po rokoch dokážem z chuti zasmiať a aj za to, že mi ppmohloli prekonať strach zo zubárov. Veľká vďaka a palec hore !!!
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.