Chirurgia

Показать фильтр
RECENZIE
Preskúmanie textu: Keby to bolo možné, tak dám aj 10 hviezdičiek. Potrebovali sme riešiť urgentne zub našej 5 ročnej dcéry, oslovili sme viacero klinik, ale žiaľ brali deti až od 7 rokov. Klinika BIO DENT ako jediná nemala žiadny problém zobrať našu dcéru. Dnes sme boli druhy krát u pani zubárky p.Kundrátovej a musím len konštatovať, že nič lepšie sme ešte nezažili. Aby sa dnes dcéra tešila k zubárovi, k tomu netreba žiadny komentár. Pani zubárka a sestrička boli proste fantastické, milé, nedá sa to slovami výstižne opísať, to musíte zažiť, môžem len vrelo odporúčať. Verte, že keď máte zlú náladu alebo nervozitu, tak domov pôjdete určite s veľmi pozitívnou náladou. Prajem celému personálu príjemné sviatky a veľa spokojných klientov.
Prístup, precíznosť, ????% spokojnosť. Môžem len odporúčať;
K Biodent som sa dostala náhodou, prostredníctvom Instagramu. Viac ako mesiac som mala problém s neustále hnisajúcim predným zubom. Môj zubár ho chcel vytrhnúť, tak som si dupla a začala hľadať iné riešenie.
Napísala som im správu so žiadosťou o konzultáciu a ani nie za pár hodín som mala najskorší možný termín k pani doktorke Zuzane Kundrátovej.
Klinika Biodent má veľmi príjemné prostredie a ešte príjemnejší personál, od pána na recepcií až po pani doktorku.
Pani doktorka ani nie v priebehu desiatich minút prišla na to, čo môj zubár za celý mesiac nebol schopný zistiť. Následne sme si dohodli ďalší postup a po dvoch návštevách je môj problém vyriešený.
Ďakujem pani doktorke a jej veľmi milej sestričke Karin za profesionálny prístup a kvalitne odvedenú prácu, a teda aj zachránenie dvoch predných zubov pred vytrhnutím a navrátenia mi normálneho úsmevu.
Určite ich odporúčam a v budúcnosti pri nejakom probléme sa tu s radosťou vrátim, lebo viem, že bude o mňa postarané.
Vďaka tejto úžasnej klinike môžem mať ten najkrajší úsmev o ktorý sa samozrejme postarala najlepšia zubárka pod slnkom Natalija
Odporúčam. Neskutočný prístup, môj syn si nechal ošetriť 5 zubov bez problému, pretože to v bio dente vedia aj s deťmi. Veľká vďaka od zubára cez sestričku až po recepciu. Cenovo podla mňa dostupné. Vrelo odporúčam mamičkám detí ktoré majú zle skúsenosti zo zubarom ????
Skvelý tím lekárov a sestričiek, konečne som prekonala svoj strach. Odporúčam
Krásne prostredie , milý usmievajúci sa personál , výborná -kvalitná praca ak môžem odporučiť tak jedine sem Dr.Molnár
S úsmevom na perách som nikdy k zubárke nechodil, kým som sa nedostal do kresla k pani dr.Molnarn a jej sestričke Nine… slovo bolieť u nej neexistuje…a mám o dôvod viac sa usmievať aj po ich práci na mojich zuboch
Proste TOP!
Dnes som bola na zubnej hygiene a bola to najlepšie odvedená práca akú som doteraz zažila. Veľmi milý personál, krásne priestory, kvalitný prístup a ako bonus, prvý krát sa ma zubárka opýtala či mi proces hygieny nie je nepríjemný a že ak by bol, dá mi anestézu Radosť chodiť k takej zubárke Odporúčam túto ordináciu každému, kto sa či už zubárov bojí alebo nie, ale chce mať hlavne pekné a zdravé zuby
Dnes som bol na prvej konzultácií u Vás. cítil som sa veľmi príjemne. Ďakujem pani doktorke a sestričke za ochotu a zaújem poradiť. Určite túto kliniku odporúčam. Ďakujem.
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.