RECENZIE
Prepačte!! ....ale profesionálnejší prístup a ODBORNOST som ešte nevidel. Chcem sa veľmi poďakovať p. MUDr. Molnár a sestričke Ninke. VELKE DAKUJEEEM. PS: Vrelo všetkým odporúčam. Hodnotím 12/10
Dneska ráno som absolvovala chirurgicky — extrakciu stoličky čo bolo s mojou psychikou a strachom zo zubárov náročné. Všetko dopadlo nad moje očakávanie a bezbolestne. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi zubárovi a nesmierne milej pani sestričke za profesionálny a hlavne ľudsky prístup. Od prvého vstupu do kliniky som mala príjemný pocit a vrelo odporúčam každému, kto hľadá dobrú a kvalitnú starostlivosť a hlavne tým, ktorí majú strach, tak ako som mala aj ja ;)
Zubnú kliniku Biodent mi odporučil známy.Už pri prvej konzultácii som vedela,že budem ich pacient.Pani Dr.Molnar mi hneď všetko vysvetlila aký postup zvolíme, nakoľko som si dala spraviť komplet chrup zirkonovymi korunkami. Ja som bola maximálne spokojná s celým tímom,keďže boli aj chirurgické zákroky, ktoré robili iný lekári,počnúc od Jožka na recepcii a komplet celý tím Biodentu.
Zvlášť veľké ďakujem je p.Dr.Molnar,má úžasný cit pre estetiku,každý zákrok absolútne bez bolesti,dokonca sme sa veľakrát zasmiali,je precízna odborníčka,dokonca by som povedala perfekcionistka,pretože jej záleží aby každý pacient odchádzal spokojný s krásnym úsmevom.Sestrička Ninka ma vždy hľadkala po ruke,keď som dostávala anestetikum,to bolo tak ukľudnujuce,že to ani neviem opísať. Ja odporúčam Biodent všetkými 10,a keby sa dalo aj 100,táto klinika je vážne TOP.
Pristup,flexibilita,odbornosť, estetika a bezbolestne úkony .Maximálna spokojnosť. ĎAKUJEM
Boli sme s dcérkou na preventivnej prehliadke u pána Mikuláša a musím povedať že sme nad mieru spokojní s prehliadkou. Dcérka krásne spolupracovala a to len vďaka milému prístupu pána zubára. Všetko nám pekne vysvetlil ako sa starať o zubky. Radosť chodiť na takúto kliniku kde je takýto super tím ľudí.
Zubnú kliniku Biodent mi odporučil známy.Už pri prvej konzultácii som vedela,že budem ich pacient.Pani Dr.Molnar mi hneď všetko vysvetlila aký postup zvolíme, nakoľko som si dala spraviť komplet chrup zirkonovymi korunkami. Ja som bola maximálne spokojná s celým tímom,keďže boli aj chirurgické zákroky, ktoré robili iný lekári,počnúc od Jožka na recepcii a komplet celý tím Biodentu.Zvlasť veľké ďakujem je p.Dr.Molnar,má úžasný cit pre estetiku,každý zákrok absolútne bez bolesti,dokonca sme sa veľakrát zasmiali,je precízna odborníčka,dokonca by som povedala perfekcionistka,pretože jej záleží aby každý pacient odchádzal spokojný s krásnym úsmevom.Sestricka Ninka ma vždy hladkala po ruke,keď som dostávala anestetikum,to bolo tak ukludnujuce,že to ani neviem opísať. Ja odporúčam Biodent všetkými 10,a keby sa dalo aj 100,táto klinika je vážne TOP.Pristup,flexibilita,odbornosť, estetika a bezbolestne úkony .Maximálna spokojnosť
Veľmi som spokojný s návštevou Vašej kliniky. A taktiež s vynikajúcou prácu doktora M. Hovančíka a asistentky. Pán Hovančík mi pri preventivnej prehliadke jasne vysvetlil súčasný stav zubov a taktiež na prednom hornom zube ošetril miniinvazivne demineralizovany fľak, ktorý som nečakal že je možné opraviť. Určite sa sa k Vám opäť vrátim.
Ďakujem veľmi pekne celému tímu Biodent, špeciálne p. doktorke Molnar a sestričke. Odviedli pri tvorení faziet skutočne špičkovú prácu, úsmev vyzerá nádherne a veľmi prirodzene. Všetko prebehlo úplne bezbolestne. Každému môžem kliniku Biodent jedine odporúčiť
S doktorkou Vercimakovou som prevelice spokojná a dávam 5 hviezdiciek. Je to naozaj klenot medzi doktorkami ????
Prednedávnom sme sa presťahovali a tak sme si hľadali aj nového zubára. Natrafili sme práve na túto kliniku a na základe pozitívnych recenzií sme sa odhodlali využiť ich služby. Musíme plne súhlasiť s recenziami a potvrdiť skutočnosť, že sme neurobili chybu. Zverili sme sa do dobrých rúk a v porovnaním s inými klinikami je to extrémny rozdiel v kvalite. 10 z 10????
Parádna klinika, profesionálny tím, perfektný odborný prístup s prejavom človečiny.Zohratý tandem, doktorku Molnar so sestričkou Ninkou, treba spoznať osobne. Pre mňa absolútne top, odporúčam všetkými desiatimi. A veľká spokojnosť s novými krásnymi korunkami. Ďakujem!
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.