MDDr. Michaela Verčimáková

MDDr. Michaela Verčimáková

Záchovná a estetická stomatológia
Špecializácia::
Záchovná a estetická stomatológia
Pracovné skúsenosti:
5 rokov

Už viac ako 5 rokov sa venujem záchovnej, estetickej stomatológii a endodoncii. Pravidelne absolvujem školenia a neustále sa vzdelávam aby som mohla poskytnúť našim pacientom najnovšie metódy liečenia aj v tých najkomplikovanejších prípadoch. 

Vzdelanie

Recenzie
Som maximálne spokojná s prístupom aj prácou pána zubára aj pani dentálnej hygieničky. Veľmi pekné prostredie ,objednanie bez čakania, ceny vzhľadom na kvalitu práce veľmi prijateľné. Teším sa ,že som vás našla a každému odporúčam
Krásna čistá klinika. Veľmi príjemní personál, absolvovala som dentálnu hygienu. Hygienička mi pekne vysvetlila celý postup dentálnej hygieny, aj počas zákroku sa ma stále pýtala či je všetko v poriadku. Veľmi oceňujem takýto prístup, nakoľko som bola prvý krát a mala som mierne obavy zo zákroku. Odporúčam! Teším sa na ďaľšiu návštevu a rada využijem aj ostatné služby.
Odporúčam. Neskutočný prístup, môj syn si nechal ošetriť 5 zubov bez problému, pretože to v bio dente vedia aj s deťmi. Veľká vďaka od zubára cez sestričku až po recepciu. Cenovo podla mňa dostupné. Vrelo odporúčam mamičkám detí ktoré majú zle skúsenosti zo zubarom ????
Skvelý tím lekárov a sestričiek, konečne som prekonala svoj strach. Odporúčam
PRED A PO
  • Zirkónové korunky
  • Zirkónové korunky
Pred Po
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.