MDDr. Michaela Verčimáková

MDDr. Michaela Verčimáková

Záchovná a estetická stomatológia
Špecializácia::
Záchovná a estetická stomatológia
Pracovné skúsenosti:
5 rokov

V roku 2018 ukončila štúdium odboru zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne. Ku všetkým pacientom pristupuje s veľkou mierou empatie, s cieľom poskytovať najlepšiu možnú starostlivosť. Jej špecializáciou je záchovná, estetická, protetická stomatológia a endodoncia. Svoje vedomosti a skúsenosti si neustále rozvíja účasťou na odborných školeniach.

Vzdelanie

V roku 2018 ukončila štúdium odboru zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte Masarykovej Univerzity v Brne. Po štúdiu na zubnej fakulte začala pracovať v súkromnej ordinácii, kde si získala skúsenosti v rôznych oblastiach zubnej medicíny.  Jej špecializáciou je záchovná, estetická, protetická stomatológia a endodoncia.Svoje vedomosti a skúsenosti si neustále rozvíja účasťou na odborných školeniach a konferenciách.

Recenzie
Dentálna hygiena na jednotku. Palec hore pre milú a profi dentálnu hygieničku. Konzultácia taktiež dopadla podľa predstáv. Super kolektív a usmievavá pani doktorka zákroky vždy bez bolesti, necítite ani anestézu. Vrelo odporúčam doktorku Verčimákovú
Špičková zubná klinika kúsok od starého mesta a od nákupného centra Nivy. Krásne a úsmevné privítanie na recepcii, dokonalý prístup ošetrujúceho lekára a perfektná atmosféra :) Tu sa naozaj cítite ako doma :) Teším sa na Vás aj nabudúce ;)
Skvela starostlivost mozem len chvalit. Najlepsie kde som zatial bol v Bratislave a okoli. Super parkovanie autom priamo do garaze. Nic nebolelo mozem len chvalit. Dakujem doktorkam.
Som maximálne spokojná s prístupom aj prácou pána zubára aj pani dentálnej hygieničky. Veľmi pekné prostredie ,objednanie bez čakania, ceny vzhľadom na kvalitu práce veľmi prijateľné. Teším sa ,že som vás našla a každému odporúčam
PRED A PO
  • Zirkónové korunky
  • Zirkónové korunky
Pred Po
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.