MDDr. Mikuláš Hovančík

MDDr. Mikuláš Hovančík

Zubný lekár. Špecializácia: Detská stomatológia. Endodoncia.
Špecializácia::
Zubný lekár. Špecializácia: Detská stomatológia. Endodoncia.
Pracovné skúsenosti:
2 roky

Ošetrenie detí je našou srdcovou záležitosťou. Sme a vždy budeme v prvom rade mamy, a teda ku všetkým detičkám

Vzdelanie

Zubný lekár. Špecializácia: Detská stomatológia. Endodoncia.

Recenzie
Boli sme s dcérkou na preventivnej prehliadke u pána Mikuláša a musím povedať že sme nad mieru spokojní s prehliadkou. Dcérka krásne spolupracovala a to len vďaka milému prístupu pána zubára. Všetko nám pekne vysvetlil ako sa starať o zubky. Radosť chodiť na takúto kliniku kde je takýto super tím ľudí.
Veľmi som spokojný s návštevou Vašej kliniky. A taktiež s vynikajúcou prácu doktora M. Hovančíka a asistentky. Pán Hovančík mi pri preventivnej prehliadke jasne vysvetlil súčasný stav zubov a taktiež na prednom hornom zube ošetril miniinvazivne demineralizovany fľak, ktorý som nečakal že je možné opraviť. Určite sa sa k Vám opäť vrátim.
Zubnú kliniku Biodent v Bratislave som navštívila na základe dobrých recenzií Po návšteve niekoľkých kliník a prístupu zdravotníkov v nich som moc recenziám neverila. Opak sa ale stal pravdou Tak dokonalý prístup som ešte v žiadnej zubnej klinike alebo ambulancii ešte nezažila.
Od samotného rýchleho objednania, uvedenia do ambulancie k pani doktorke Audovej až po, a to podotýkam ,,naozaj bezbolestného ošetrenia'' bolo všetko perfektné plus pani doktorka mi všetko krásne do podrobna vysvetlila Milý a ústretový personál ktorý sa Vám venuje tak, že máte pocit, ako keby ste ich jediná pacientka. Čisté prostredie, vôňa ako keby ste niekde v hotely a nie na klinike Ďakujem celému personálu a pani doktorke Audovej a teším sa, že sme konečne ja a moja rodina s deťmi našli miesto, kde sa o naše zúbky postarajú naozaj profesionáli
Bio Dent môžem len odporučiť, odviedli skvelú prácu Dr. Audova a
celý tím. Skvelý prístup, bezbolestné ošetrenie, príjemné prostredie a neskutočne milý personál. Naozaj Vám vyčaria úsmev na tvári spokojnosť na duši
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.