Náhrada ALL-ON-4

Naši zubní lekári používajú implantátové systémy od popredných svetových výrobcov Straumann, AlfaBio Tech a Dentis, ktorý poskytujú doživotnú záruku.
Náhrada ALL-ON-4
AKO PRIJÍMAME PACIENTOV

Zubná implantácia je jedna zo špecializácii zubnej kliniky BioDent Bratislava. Pracujeme len s najlepšími implantátmi, ktoré sa osvedčili na celom svete - Straumann, AlfaBio Tech, Dentis. Vykonáme akokoľvek zložitú implantáciu, u pacientov ktorým chýba jeden alebo viac zubov alebo u úplne bezzubých pacientov. V Biodent Bratislava vám nikdy nepovieme NIE! Vysoká miera životnosti implantátov je zaistená vysokou profesionalitou našich zubných lekárov a implantológov, ktorí každoročne zlepšujú svoju profesionálnu úroveň!

MDDr. Marcel Riznič, PhDŠpecializácia
Maxilofaciálny chirurg. implantológ. Odborný garant kliniky.
VÝHODY SYSTÉMU ALL-ON-4
Náhrada ALL-ON-4

Zubná náhrada All-on-4 alebo All-on-6 poskytuje vynikajúci estetický vzhľad vášho úsmevu s minimálnym chirurgickým zákrokom. Zubná náhrada „All-on-4“ alebo „All-on-6“ je jedna z najpokročilejších typov implantácie a protetiky súčasne, a má v porovnaní s inými náhradami množstvo výhod:

  • Pohodlie - náhrada je pevne upevnená na implantátoch a nie je potrebné ju snímať
  • Estetika - na nerozoznanie od skutočných zubov
  • Žiadne obmedzenia pri jedle ako tomu je u snímateľných náhrad.
  • Komfort - náhrada upevnená na implantátoch plní funkciu skutočných zubov
  • All-on-4 a All-on-6 je vhodná pre pacientov bez ohľadu na vek!
Náhrada ALL-ON-4

PREČO ODPORÚČAME ALL-ON-4

All-on-4 odporúčame z viacerých dôvodov. Zubná náhrada pevne drží na 4 alebo 6 implantátoch zavedených priamo do kosti a tak sa nemusíte obávať, že sa Vám náhrada pri jedle alebo rozprávaní uvoľní. Pri náhradách all-on-4 a all-on-6 sa už viac nemusíte obmedzovať a môžete si vychutnať akékoľvek obľúbené jedlo! Náhradu nie je ďalej nutné lepiť a ani nijak fixovať ako pri snímateľných náhradách.

Náhrada ALL-ON-4

PREČO SI PACIENTI VYBERAJÚ BIODENT BRATISLAVA?

Zubná klinika BioDent Bratislava má vysokú úroveň profesionality, osobného prístupu a špičkových služieb, ktoré vám umožňujú absolvovať ošetrenie v najpohodlnejších podmienkach.

Spolupracujeme so svetovo uznávanými a osvedčenými výrobcami, ktorí sa osvedčili na popredných zubných klinikách. Ponúkame vám také systémy ako: Straumann, Astra Tech, Dentium, INNO.

Na implantáciu používame zariadenia najnovšej generácie, ktoré nám umožňujú vysokú kvalitu ošetrenia!

V BioDent Bratislava Vám ponúkame bezplatnú konzultáciu a radi pre Vás vyberieme to správne protetické riešenie. Objednať sa môžete 7 dní v týždni. 

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.